Catering dla firm Wrocław

Pracujesz dla dużej firmy ?

Podczas przerwy na lunch zawsze dotyka Cię ten sam problem ?

Jeśli chcesz spożywać zdrowe, a jednocześnie smacznie posiłki to catering dla firm Wrocław jest rozwiązaniem skierowanym właśnie do Ciebie.

Mym wielką i nowoczesną kuchnię, a w niej utalentowany zespół. Zajmujemy się cateringiem dietetycznym od 2010 roku i przez ten czas nauczyliśmy się jak dbać o naszych klientów.

Nad prawidłowym menu pracuje dietetyk Magdalena Gdula, a jego realizacja jest w rękach doświadczonego szefa kuchni.

Jeśli jesteś zwolennikiem specyficznej diety lub przestrzegasz jej ze względów zdrowotnych, to również nie stanowi problemu.

Catering dla firm Wrocław oferuje zestawy bez glutenu, bez laktazy oraz opcje dla wegan i wegetarian. Możesz także wykluczyć produkty za, którymi nie przepadasz.

Dostawy również dopasowane są do Twoich potrzeb, możesz je wznawiać i zawieszać, kiedy tylko chcesz. Posiłki mogą być również dostarczane do Twojego domu, pozwoli Ci to na stałe pożegnać się z uciążliwymi zakupami, staniem w kolejce i gotowaniem! Nareszcie po pracy będziesz mógł zająć się tym, co przyjemne, wznowić hobby, zacząć uprawiać sport lub zwyczajnie odpocząć.

Catering dla firm Wrocław istnieje na rynku już od 2010 roku i cieszy się dobrą opinią wśród klientów indywidualnych, jak również firm, które korzystają z ich usług od wielu lat. Zestawy dietetyczne stworzone są z myślą o ludziach, którzy chcą cieszyć się dobrym zdrowiem oraz wyglądem.

Catering dla firm Wrocław to również idealny pomysł na lunch, jeśli masz już dość kanapek, które przygotowujesz w domu, zastanawiając się czemu w kółko jesz to samo.

Mamy nadzieję, że nasze posiłki sprawią Ci przyjemność, oddaj swoją dietę w ręce ludzi, którzy kochają to, co robią. Miłość tą wyczujesz w każdym kęsie.

Zamów catering dla firm Wrocław przez nasz formularz zamówień. Zajmie Ci to parę minut, a zdecydowanie poprawi jakość Twojego życia. Jeśli nie jesteś pewny/a to zamów chociaż jeden dzień i przekonaj się sam. Dodatkowo podając Twój adres mailowy na stronie głównej, otrzymasz informacje o kuponach rabatowych, promocjach i nowinkach.

Nie utrzymuj jednak swojego sekretu w tajemnicy, podziel się swoim odkryciem z ludźmi, z którymi pracujesz, gdyż wspólne jedzenie łączy ludzi! – dla większej liczby zamówień pod jeden adres przewidujemy korzystne rabaty.

Śledź nas

Obserwuj nas aby dostawać najnowsze powiadomienia!

Najpopularniejsze

Najczęściej komentowane