Dieta z dowozem Wrocław

Dieta każdego z nas jest inna, dostosowana do indywidualnych potrzeb. Niektórzy z naszych Klientów, nie jedzą mięsa, inni laktozy, a jeszcze inni korzystają z produktów o niskim indeksie glikemicznym. Osobom tym ciężko jest stołować się na mieście, gdyż restauracje nie oferują szerokiej gamy dań dla osób ze szczególnymi upodobaniami. Jeśli i Ty jesteś jedną z nich to doskonale zdajesz sobie sprawę, w czym problem.

Catering dietetyczny z dowozem

Dieta z dowozem Wrocław, oferowana przez catering dietetyczny JakJesc zmieni diametralnie Twoje życie. Posiłki skomponowane są z sezonowych produktów, z najwyższą dbałością o walory smakowe. Nasza propozycja jest kierowana do osób aktywnych, dbających o bogatą dietę, ale również do osób chcących zrzucić zbędne kilogramy,

Zasady doręczeń posiłków

Korzystanie z naszych usług zapewni Ci fantastyczne potrawy i świetne samopoczucie. Nareszcie koniec z zakupami i przygotowaniem posiłków po całym dniu spędzonym w pracy! Jedzenie dostarczone do domu, wystarczy podgrzać i gotowe!

To Ty wybierasz, kiedy doręczane będą gotowe dania, może to być rano lub wieczorem, wyjazd na wakacje lub delegację z pracy również nie stanowi problemu, gdyż możesz wstrzymać dostawy.

Opinie wypracowane latami

Od 2010 roku, otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii. Pozycję lidera na wrocławskim rynku zdobyliśmy, wykonując swoją pracę rzetelnie i z pasją. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jak szybko i sprawnie zamówisz jedzenie do domu. Dodatkowo możesz korzystać z promocji i programu lojalnościowego. Przekonaj się, że warto!

Najnowsze wpisy

Kategorie