Smaczny catering dietetyczny

Na temat cateringu dietetycznego czy „diet pudełkowych” funkcjonuje wiele mitów. Usługę taką kojarzymy głównie z odchudzaniem. Czy słusznie…?

Odchudzanie

Dobra dieta wspomaga odchudzanie. Stosując zbilansowane posiłki, o określonej, stałej wartości kalorycznej możemy ustabilizować metabolizm, a następnie wagę ciała na odpowiednim poziomie. Jednak pamiętajmy! Sama dieta to nie wszystko. Pożądana sylwetka, jest wynikiem nie tylko diety, ale również stylu życia i aktywności fizycznej.

Dla sportowców

Odpowiednia dieta jest podstawą sukcesów w sporcie! Przy zwiększonym wysiłku, musimy dostarczyć organizmowi nie tylko odpowiedniej ilości kalorii, ale również określone ilości składników odżywczych!

Dla aktywnych

Aktywność zawodowa i życiowa wymaga odpowiednich źródeł energii! Dzięki posiłkom cateringowym dostarczymy sobie energii w odpowiednich porach dnia. Utrzymuj wysokie obroty przez cały dzień!

Dla wszystkich!

Po prostu nie gotuj w domu! Posiłki w cateringu dietetycznym nie różnią się od zwykłej, zdrowej kuchni! Oczywiście nie znajdziesz u nas wielkiej porcji golonki z piwem, ale tradycyjne, polskie potrawy i desery- owszem! Pierogi, ciasta, zupy, sałatki – ciesz się smakiem!

Korzyści ze stosowania „diety pudełkowej”:

  • Codziennie nowe potrawy
  • Niepowtarzalne zestawy całodziennego wyżywienia
  • Tradycyjne potrawy, wzbogacone o elementy kuchni świata
  • Dzięki pięcio-posiłkowym zestawom ogranicza się podjadanie i spożywanie przekąsek
  • Bogactwo ziół, przypraw, nowych smaków..

Najnowsze wpisy

Kategorie